درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

ما این افتخار را داشته ایم که در ظی نزدیک به دو دهه،  بیش از یکصد هزار نفر را که به چاقی و یا بیماریهای متابولیک وابسته به افزایش وزن مانند دیابت، افزایش چربی خون، کبد چرب و…. مبتلا بوده اند را در کاهش وزن ماندگار، بازیافت سلامت و بهبود کیفیت زندگی با ارائه دوره های مشاوره مدیریت شیوه زندگی “Lifestyle Management” یاری نماییم.

هدف ما:

ارائه مشاوره به منظور موفقیت در مدیریت شیوه زندگی در زمینه اصلاح تغذیه، افزایش فعالیت بدنی و ارائه الگوهای رفتاری سالم برای رسیدن به وزن سالم و بهبود شاخص های متابولیک با توجه به شرایط اختصاصی مراجعه کنندگان به منظور بهبود کیفیت زندگی

ارائه خدمات مشاوره ای:

برای  شرایط ذیل و مبتلایان به :

  • چاقی و افزایش وزن
  • دیابت و پردیابت
  • کبد چرب
  • افزایش چربی خون
  • بیماریهای هورمونی مانند تخمدان پلی کیستیک
  • تغذیه سالم دوران بارداری و شیردهی
  • تغذیه دورن نوجوانی و بلوغ

میخواهید رژیم مخصوص خودتان را دریافت کنید؟

مقالات علمی دکتر فرشچی:

نتایج تحقیقات و مطالعات علمی دکتر فرشچی در طی دوران آموزش تخصصی و فلوشیپ در معتبرترین مجلات بین‌المللی تغذیه بالینی و دیابت به چاپ رسیده‌است. در طی سال‌های اخیر، دکتر فرشچی به همراه یک تیم چند مرکزی از رژیم درمانی نوین، دانشگاه ناتینگهام انگلستان و پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران، تحقیقات بالینی دیگری را در مجلات بین‌المللی معتبر و نیز کنفرانسهای علمی بین المللی ارائه نموده‌است.  نمونه مقالات وی در مجلات علمی  بین‌المللی ذیل به چاپ رسیده است:

کتب بین المللی دکتر فرشچی:

علاوه بر این وی بخشی از کتاب “بررسی کلینیکی چاقی در بالغین و کودکان” (Clinical Obesity in Adult & Children) که مرجع معتبر بین‌المللی در درمان چاقی است را در سال ۲۰۰۵ میلادی به رشته تحریر درآورده‌است.
وی همچنین در جمع اساتید برجسته متخصصین چاقی و دیابت بین‌المللی ، بخشی از کتاب رفرانس Handbook of Obesity که در آمریکا برای دوره فوق تخصصی طب چاقی تدریس می‌گردد را در سال ۲۰۱۴ میلادی نوشته‌است.

وی در طی سال‌های اخیر، در برنامه‌های متعدد رادیو و تلویزیونی به‌عنوان پزشک متخصص تغذیه شرکت نموده است. او مصاحبه ها و مقالات متعدد در رسانه ها مانند روزنامه ها، سایت ها و مجلات برای عموم مردم در زمینه افزایش آگاهی های تغذیه، سلامت و درمان بیماریهای چاقی ، دیابت و بیماریهای متابولیک ارائه نموده است.